SG73G1JTTD2551D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2551D
JLCPCB Part #
C7076635
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS