SG73G1JTTD24R0D
MFR.Part #
SG73G1JTTD24R0D
JLCPCB Part #
C7311033
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS