SG73G1JTTD2403C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2403C
JLCPCB Part #
C7359139
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS