SG73G1JTTD2370C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2370C
JLCPCB Part #
C6481061
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS