SG73G1JTTD2323D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD2323D
JLCPCB Part #
C5893543
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS