SG73G1JTTD2322D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2322D
JLCPCB Part #
C7076630
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS