SG73G1JTTD2261D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2261D
JLCPCB Part #
C7076625
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS