SG73G1JTTD2260D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2260D
JLCPCB Part #
C5910391
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS