SG73G1JTTD2153D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2153D
JLCPCB Part #
C5910387
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS