SG73G1JTTD2150C
MFR.Part #
SG73G1JTTD2150C
JLCPCB Part #
C6481048
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS