SG73G1JTTD2050D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2050D
JLCPCB Part #
C5893528
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS