SG73G1JTTD19R6D
MFR.Part #
SG73G1JTTD19R6D
JLCPCB Part #
C7311015
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS