SG73G1JTTD1872D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1872D
JLCPCB Part #
C5910377
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS