SG73G1JTTD1870C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1870C
JLCPCB Part #
C6220388
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS