SG73G1JTTD1822C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1822C
JLCPCB Part #
C5910374
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS