SG73G1JTTD1803D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1803D
JLCPCB Part #
C7359105
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS