SG73G1JTTD1803C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1803C
JLCPCB Part #
C6481032
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS