SG73G1JTTD1602D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1602D
JLCPCB Part #
C6481020
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS