SG73G1JTTD1581C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1581C
JLCPCB Part #
C6672963
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS