SG73G1JTTD1580D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1580D
JLCPCB Part #
C6220373
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS