SG73G1JTTD1270C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1270C
JLCPCB Part #
C6295109
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS