SG73G1JTTD1242D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1242D
JLCPCB Part #
C7076577
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS