SG73G1JTTD11R8C
MFR.Part #
SG73G1JTTD11R8C
JLCPCB Part #
C5750096
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS