SG73G1JTTD1182C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1182C
JLCPCB Part #
C6481001
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS