SG73G1JTTD1132C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1132C
JLCPCB Part #
C6480999
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS