SG73G1JTTD10R7C
MFR.Part #
SG73G1JTTD10R7C
JLCPCB Part #
C5750086
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS