SG73G1JTTD1051D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1051D
JLCPCB Part #
C6672933
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS