SG73G1JTTD1004C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1004C
JLCPCB Part #
C5893473
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS