SG73G1JTTD1002C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD1002C
JLCPCB Part #
C7359043
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS