SG733ATTE8R2M
MFR.Part #
SG733ATTE8R2M
JLCPCB Part #
C3932621
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS