SG733ATTE824M
MFR.Part #
SG733ATTE824M
JLCPCB Part #
C3936281
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS