SG733ATTE823M
MFR.Part #
SG733ATTE823M
JLCPCB Part #
C4305049
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS