SG733ATTE821M
MFR.Part #
SG733ATTE821M
JLCPCB Part #
C4281139
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS