SG733ATTE684K
MFR.Part #
SG733ATTE684K
JLCPCB Part #
C4281032
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS