SG733ATTE682M
MFR.Part #
SG733ATTE682M
JLCPCB Part #
C4066702
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS