SG733ATTE680K
MFR.Part #
SG733ATTE680K
JLCPCB Part #
C4064590
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS