SG733ATTE564M
MFR.Part #
SG733ATTE564M
JLCPCB Part #
C4203890
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS