SG733ATTE562K
MFR.Part #
SG733ATTE562K
JLCPCB Part #
C4009405
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS