SG733ATTE561M
MFR.Part #
SG733ATTE561M
JLCPCB Part #
C4208864
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS