SG733ATTE471K
MFR.Part #
SG733ATTE471K
JLCPCB Part #
C4325583
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS