SG733ATTE332K
MFR.Part #
SG733ATTE332K
JLCPCB Part #
C4230401
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS