SG733ATTE223M
MFR.Part #
SG733ATTE223M
JLCPCB Part #
C4137868
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS