SG733ATTE1R2M
MFR.Part #
SG733ATTE1R2M
JLCPCB Part #
C4264458
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS