SG733ATTE1R0K
MFR.Part #
SG733ATTE1R0K
JLCPCB Part #
C4127810
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS