SG733ATTE184K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG733ATTE184K
JLCPCB Part #
C4137736
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS