SG733ATTE153K
MFR.Part #
SG733ATTE153K
JLCPCB Part #
C3942915
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS