SG733ATTE152M
MFR.Part #
SG733ATTE152M
JLCPCB Part #
C4210455
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS