SG733ATTE150M
MFR.Part #
SG733ATTE150M
JLCPCB Part #
C4284307
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS