SG733ATTE123M
MFR.Part #
SG733ATTE123M
JLCPCB Part #
C4284607
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS