SG733ATTE122K
MFR.Part #
SG733ATTE122K
JLCPCB Part #
C4220317
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS